Kontakta oss

Stubor Studentbostäder i Växjö AB

Stallvägen 32 352 56 Växjö
Tel: +46 470-79 50 00

 

Uthyrning

Tel: +46 470-79 50 00
E-post: uthyrning@stubor.se

 

 

Öppettider Kontoret

Kontoret är tillfälligt stängt. 

 

Telefontider

Måndag-fredag 10.00-11.00 & 13.00-14.00

Utanför telefontider var god och maila oss.

Vid akuta vattenläckor och avlopp efter kontorstid ring +46 70-892 46 99

 

Fastighetsservice

Service och underhåll fastighet och bostad

Måndag-fredag 08.00-16.00 

E-post: service@stubor.se

Tel: +46 470-79 50 00

 

Dörröppning i lägenhet

Dörröppning fram till kl. 16:00 mailas in till service@stubor.se

Efter kl. 16:00 ring: +46 73-154 10 97

(OBS: Detta nummer är endast för dörröppningar och används inte till andra ärenden) 

Pris 07:30-16:00 600 kr

Pris efter kl. 16:00 1500 kr

 

Intresseanmälan

För att ställa dig i kö till våra lägenheter skicka in en intresseanmälan.

Gör en intresseanmälan

Besök oss

Stallvägen 32 352 56 Växjö

Öppetttider kontoret

Tisdagar och torsdagar 13.00-15.00

Personal

 

George Jurjoni

Platschef


Kontor: +46 470-79 50 00

Email: george@stubor.se

Edona Kastrati

Uthyrningsansvarig


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Email: uthyrning@stubor.se

Marius Jurjoni

Besiktningsansvarig


Kontor: +46 470-79 50 00

Email: marius@stubor.se

Felicia Stenquist

Uthyrare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Email: felicia@stubor.se

Johan Wickström

Fastighetsskötare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Email: johan@stubor.se

Loredana Jurjoni

Lokalvårdare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Email: loredana@stubor.se

Marius Cucu

Lokalvårdare


Kontor: +46 470 - 79 50 00

Email: marius.cucu@stubor.se

Ellinor Glamberger

Lokalvårdare


Kontor: 0470-79 50 00

Email: ellinor@stubor.se

Arraya Sreesuk

Lokalvårdare


Kontor: 0470-79 50 00

Email: arraya@stubor.se

Välj webbplats att besöka

Välj område inom Stubor att besöka